Geri İade Şartları

Geri İade Şartları Bilgilendirme

Radyo Telekom Geri İade Şartları Yurtdışı Firmalara Bağlılık Gösterebilir.

Firmamız bir çok lisans, yazılım, sunucu hizmetlerini yurtdışı kaynaklı satın almaktadır.

Geri iade Sartlari Nedir?

Geri İade Şartları

İade koşullarınız nelerdir?

Sitemizden almış olduğunuz ürünler ile iade hakkında ilk defa işlem yapacaksanız aşağıdaki ilgili yazıları lütfen iade yapamadan önce okuyunuz.

Firmamızda iade şartları için kullanmış olduğunuz ürün ile ilgili 24 saat geçmeden sitemiz üzerindeki üyeliğinize girerek almış olduğunuz ürün ve ürünlerde iptal ve geri iade linkine tıklayarak ürün geri iade işlemini otamatik olarak başlatabilirisniz. iade için bu işlem tüm ürünleri kapsamamaktadır. Bunun gerekli olan maddeleri okuyarak detayları inceleyebilirisniz.

a) Web Sitemiz üzerinden (www.radyotelekom.com) satın aldığınız ( Alan adı - domain - ve SSL Sertifikası, kurulum hizmetleri, Websitesi, Radyo, Okey, Tv, Haber Paketleri Kampanyalı Ürünler, lisans hizmetleri hariç ) diğer hizmetlerimizin 24 saat içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı (domain) tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için iade söz konusu değildir. (Cpanel ve Whmsonic kaynaklı ürünler de geri iade kesinlikle olmaz bu tür ödemeler sizin adınıza yurtdışına yapıldığı için yurtdışı firmaları geri ödeme yapmadığından bizde geri ödeme yapamıyoruz. )

Dikkat Web Sitesi olarak kurulum yapılmış radyo sitesi sohbet sitesi veya tv sitesi gibi ürünler de kurulum uğraştırıcı ve zaman alıcı olduğu için kesinlikle iadesi yoktur. Müşteri isteği üzerine iptal edilen ürünler ücret iadesi olmadığı için 1 Yıllık site kullanım bedeli tamemen ücret ödenmeksizin müşteri abone iptali üzerine koşulsuz geri dönüşü olmadan iptal edilmektedir.

İadesi yapılabilir ürünler Web Hosting, Reseller Hosting, Windows Hosting, Wordpress Hosting, Kurumsal Hosting ve Mail Hosting'dir.

(Script veya Tema kapsamında NOT: Script veya tema satışında müşteriye iletildikten sonra kolayca kopyalama yapılabildiği için script veya tema satışında kesinlikle iade söz konusu değildir. )

b) Hizmet sözleşmesine aykırı durumlarda geri iade geçerli değildir.

İptal koşullarınız nelerdir?

a) Sitemiz üzerinden (www.radyotelekom.com) aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz yada destek masası ile talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

b) Haber verilmeden ve sistemden iptal siparişi verilmemiş hizmetler iptal edilmiş sayılmaz.

c) Kredi kartı ile alış veriş yapıp daha sonra bilgi ve haber vermeden ve radyotelekom'dan onay almadan ChargeBack yapıp daha sonra banka aracığıyla ödemeye itiraz edildiği takdirde ORDU Cumhuriyet Başsavcılığına bu siparişi veren ve kredi kartı sahibi hakkında dolandırıcılık ve sahtekarlık yaptığı gerekçesi ile suç duyurusunda bulunulacaktır.

Garanti koşulları nelerdir?

Hizmet sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Ayrıntılı bilgi için Hizmet Sözleşmesi sayfamıza bakınız.

Kurulum işlem süresi ne kadardır?

a) Banka havalesi veya EFT ile yapılan ödemelerde, mesai saatlerinde, ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra en geç 1-2 saat içinde kurulum işlemi yapılmaktadır. Mesai saatleri dışında ise mesai başladığından itibaren, ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra en geç 1-2 saat içinde kurulum işlemi yapılmaktadır.

b) Kredi kartı ile alışveriş yapan kullanıcılarımızın bilgilerine, adreslerine, telefon numaralarına ve sisteme sipariş verirken kayıt altına alınan ip adresine bakılmaktadır ve bu bilgilerde bir sorun olmadığı takdirde mesai saatlerinde 1-2 saat içerisinde kurulum işlemi yapılmaktadır. Bilgilerinden şüphe edilen, verdiği telefon numarasına ulaşılmayan kişilerin siparişleri açılmadan kredi kartı siparişi iptal edilmektedir

Geri ödeme işlemi ne zaman yapılacaktır?

Geri ödeme için;
a) Eğer banka yoluyla ödeme yapıldıysa banka bilginizi ilettikten sonra 24 saat iş günü içinde ödediğiniz miktar vermiş olduğunuz banka hesabına havale/EFT yoluyla iade edilir.

b) Kredi kartıyla yapılan siparişlerde iade işlemi sadece kredi kartına tamamen iade yada kısmi iade yoluyla gönderilir. Kredi kartıyla yapılan ödemeler banka yoluyla geri iade edilmeyecektir.
İade koşulları ve uyarılarla ilgili olarak aklınıza takılan soruları Destek Masası üzerinden yazabilirsiniz.


Radyo Telekom�nikasyon

Copyright © 2000 - 2024 - Radyo Telekom Telekomünikasyon LTD. ŞTİ.uzaktandestek.png (136×37)

20 YILLIK GÜVEN VE TECRÜBE!

© Tüm Hakları Saklıdır. »  Websitemiz tescillenmiştir. Herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal işlem başlatılacaktır. İnternet Radyosu Kur Radyosu Sitesi

     © İnterweb Limited Şirketi - Mersis: 0478 1087 9140 0001